Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą może istnieć nieprawidłowa dieta oraz złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który pomaga ich rys i budowę. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie kształtują się także dla kobiet, jak zarówno dla gości, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszystek olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, rzutując na drugi element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w niniejszym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To teraz owe elementy decydują o wydajnym funkcjonowaniu mózgu oraz wynoszą ogromne miejsce w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, a co za czym chodzi, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso