Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest samotnym z najkorzystniejszych a powszechnie wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście oraz zatrzymuje dobrą energię.

Świeca produkowana jest ręcznie z prawdziwego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz wyciągami z szczególnie bogatych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału nieodzowna jest dodatkowo odpowiednia formuła, jaka stanowiła grana właśnie w starożytności; to specyficzne zaklęcie ochronne, które używa chronić przed negatywną aurą z zewnątrz, zniszczeniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma robienie wielowymiarowe. Nie właśnie chroni przed nieszczęściem i oczyszcza, ale też unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa znaczącą pozycję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i odprężenia umysłu, co we współczesnym świecie jest strasznie ważne. I sam proces odprawiania ceremoniału wymaga tylko paru przygotowań: dobrego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie należy wyłącznie skoncentrować się na planie, który zależymy kupić dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

KankustaDuo

Knee Active Plus