Łysienie stanowi tematem wielu ludzi, nie chociaż w starym wieku. Czasami kłopot z chęcią włosów pojawia się także u pań oraz doskonale nie są to jednostkowe przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla klientów, tylko nie ma żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego podejmować także osoby. Jego skład został tak dobrany, że leczy na system holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie miesza się nie właśnie na jedną ochronę przed wypadaniem włosów, a również zdecydowanie poprawia kondycja włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z ciągiem lat procesy metaboliczne zachodzące w roli głowy wydają się coraz mniej efektywne, przez co organizm nie radzi sobie z prawidłowym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu pracy jest najpierw osłabianie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w niewielkim czasie przekształca się po prostu w wypadanie włosów. Proces z czasem tworzy a w mieszkanie traconych włosów nowe włosy dominują w dużo mniejszym zakresie. Owłosienie głowy robi się najpierw rzadkie, potem niepełne, oraz na skutku jesteśmy bez włosów a nie ma teraz powrotu do okresu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty stanowi o naturalne wyciągi roślinne oraz system witamin, wpływających dodatnio na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; wyciąg ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; sok z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, i właściwie w jego trakcie. Spożycie niezliczonej ilości płynów już po połknięciu kapsułki stanowi daleko wskazane.

W bezpośredniej terapii należy stosować dwie tabletki dziennie przy różnorodnych posiłkach. Najlepiej po jednej przy kolacji oraz przy śniadaniu. Początkowe efekty terapii można zauważyć po jakiś 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej tabletki. Dawanie większych dawek środka nie jest w bycie powiększyć aktywności suplementu.

Flexin 500

GojiBerry 500

Flexin-500