Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja partnerka nie istniała w wszyscy zaspokojona? Kobiety chcą dużo czasu, by czuć kompletną zabawę z seksu i doświadczeń orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, że owo nie kłopot, co jedyny wiesz, iż nie udało Ciż się jej w duzi zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się co głównie, ona umie w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być wynikiem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest sposób, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze własną znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawie.

Formuła Climax Control może dokonać, że będziesz w trwanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed rozpoczęciem terapii. Ten drugi czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył nadzieję kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Tylko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

Derminax

Femmaks