African MANGO to czysty suplement diety łatwy w kwestie tabletek. Środek ten promowany jest dla ludzi dorosłych, które zmagają się z nadwagą i wymagają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do wykorzystywania tabletek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli masy ciała.

Ważnym składnikiem wyniku jest wywar z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał popularność w Okresach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, liczących na punktu udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest silnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą osobę w toku odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i obniżając odczuwanie głodu.

Zaopatrzony w formulacji produktu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i ochronę wagi. Element ten ponadto oddziałuje korzystnie na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W magazynie suplementu diety African MANGO znajdują się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając znaczną kwotą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do pozwolenia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najkorzystniejszego wyniku należy stosować pigułki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość momentów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (czyni to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przekraczać potrzebnej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango900

biovelis tabs

breast fast