Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który normalnie sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Jest tak wtedy, kiedy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych pięć przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, tadalis rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmakologicznie, najczęściej lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Istnieją też domowe metody leczenia kilku z nich.

Chyba wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, ale tych kilka dolegliwości może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o metodach pozbycia się ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większość infekcji dróg moczowych rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz tania kamagra z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują zakażenia, w większości wypadków znajdują się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz zbyt mało płynów, lub jeśli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe również pogłębiają ryzyko zakażenia dróg moczowych.