avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, że faceci, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu cialis cena do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby otrzymać namacalną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój członek jest przeważnie zmęczony. Musi odpocząć. Toteż niesłychanie ważne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój penis jest kamagra zel zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest niezmiernie istotny.