problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk komplikacja z erekcją występuje raz na 5 stosunków, tym samym można założyć, że może się to wydarzyć co najmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że podstawy niewystępowania wzwodu są bardzo różnorodne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja pojawia się w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot z erekcją powstaje, kiedy wzwód nie pojawia się wcale lub nie utrzymuje się na tyle długo, aby dało się odbyć zwykły stosunek. Mówi się o rzeczywistym problemie z erekcją, gdy problem następuje przynajmniej w 75% przypadków i utrzymuje się to przez dłuższy czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Niżej przedstawiamy najważniejsze przyczyny problemów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i przemęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy większość dnia w pracy i żyjemy tylko i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie posiadać siły ani ochoty na seks. Warto w takich przypadkach zatroszczyć się o minimalizowanie sytuacji stresowych, odprężenie kamagra oraz rozsądne podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z większym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do penisa i brak lub zaburzoną potencję.
3.Tytoń. Z badań przeprowadzonych przez ekspertów jasno wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 pacjentów doprowadza do impotencji. Oprócz problemów z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio