2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty ze wzwodem są intymnym problemem. W końcu potencja dla wielu jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie pragną (nie umieją) mówić o tym zaburzeniu, ale wręcz sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia erekcji to ciężki test dla każdego kochanka. Mimo to mężczyźni powinni wiedzieć, iż są to schorzenia do wyleczenia. Wystarczy zwalczyć nieśmiałość i zgłosić się do lekarza. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Kłopoty z erekcją, zaburzenia wytrysku to dość częste zaburzenia. Dotykają około 10 procent męskiej populacji. Kłopot wzmaga się, ponieważ zwiększają się przyczyny powodujące zaburzenia wzwodu. Zauważa się częstsze zachorowania na
cialis w zelu cukrzycę, choroby układu krążenia oraz stany depresyjne. Zaburzenia wzwodu mogą dotknąć mężczyzn w każdym wieku. Różnorodne są powody zaburzeń.

U młodych panów, tj. przed ukończeniem 30 lat schorzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U nieco starszych mężczyzn zaburzenia mogą być następstwem niektórych chorób. Niepełna erekcja lub jej brak mogą być spowodowane schorzeniami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie levitra