Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest tożsama z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest także od dyspozycji ciała. potencja
W związku z tym poza troską o odpowiednią oprawę zbliżenia, należałoby 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, aby sprostał zadaniom, które pragniemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz ograniczenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezmiernie negatywnie na możliwości erekcji, nie ma też bezpiecznej liczby wypalanych papierosów – każda liczba szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Oprócz wymienionych w artykule sposobów, każdy z nas mógłby podać parę własnych, które sprawiają, że apetyt seksualny wzrasta. Czy jest to nasz ukochany typ odpoczynku, masaż, kąpiel; kosztowanie smacznego oraz oryginalnego dania; miło i sielankowo lub żywiołowo i ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji seksualnej ustalonej uprzednio z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, ważne żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra bez recepty