impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na naciskaniu określonych miejsc na stopach. U panów należy pobudzać zakończenia nerwowe zamieszczone na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i z wyczuciem naciskać na pięty. Zabieg trzeba zacząć od delikatnych muśnięć i po chwili regulować siłę ucisku. Każdą ze stóp trzeba badać przez około 5 minut.
Kobiety bardziej reagują na dotykanie miejsc znajdujących się wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Masaż tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki codziennym masażom życie łóżkowe viagra taniomoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na stopach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą dokładnie, jakie miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra