Untoxin to suplement diety w istocie kapsułek. Artykuł ten przeznaczony jest do podawania w terminach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie pewno istnieć wynikiem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przesuwa się to na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji delikatnej i ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przekłada się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy przyjmować w trakcie albo po posiłku, popijając dużą ilością wody. 

Pierwsze efekty zażywania preparatu Untoxin można zobaczyć zaraz po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego zażywania. 

Należy wspominać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergia na dowolny jego element.

Suplementy diety powinny być przechowywane w temperaturze domowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed słońcem oraz zaangażowaniem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie pewno żyć łączony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax tanio

Follixin tanio