DLACZEGO PERLE BLEUE ISTNIEJE NAPRAWDĘ PEWNY?

Jest więc funkcją odpowiednio dobranych substancji aktywnych, zachodzących w skład kremu. Stały one przebadane laboratoryjnie, przeszły wszelkie niezbędne testy grup oraz zyskały pozytywne opinie na forum ekspertów w części dermatologii i kosmetologii. Poszczególne składniki idą w technologia synergiczny, wzajemnie się uzupełniając. Dzięki połączeniu cząsteczek wody w roli właściwej, dogłębnie nawilżają naskórek i przydzielają mu sprężystość. Uzupełniają niedobór kolagenu, którego produkcja w organizmie zaczyna spadać już ok. 25 roku bycia. Wzmacniają barierę ochronną skóry, opóźniają proces jej starzenia, długo ją równają i regenerują. Ponadto działają przeciwzapalnie, łagodząc podrażnienia oraz przywracając skórze naturalny kolor.

DLA KOGO?

Kosmetyk na zmarszczki PERLE BLEUE Active Retentin Age na noc rekomendowany jest przede wszystkim osobom odpowiedzialnym, jednak dzięki licznym właściwościom pielęgnacyjnym zapewne żyć przydatny również przez osoby młode, których skóra potrzebuje wzmocnienia oraz regeneracji. Testy dermatologiczne udowodniły, iż jest w pełni bezpieczny dla wszelkiego rodzaju cery – również alergicznej.

PERLE BLEUE – JAK PODAWAĆ?

Kuracja wiąże się z kremu Perle Bleue na noc i serum CLOTHO GEN, które należy ze sobą zmieszać i delikatnie wklepać w buzia i szyję. Przy systematycznym używaniu przed snem pierwsze rezultaty będą znane już po paru dniach, natomiast po miesiącu cera dużo się wygładzi, zmarszczki spłycą, a skóra odzyska jędrność oraz jedwabistą gładkość!

GDZIE KUPIĆ KREM PERLE BLEUE?

Preparat przydatny jest u wybranych dystrybutorów także w sprzedaży internetowej.

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ KOSMETYK PERLE BLEUE?

– daje widoczne efekty zaraz po 4 tygodniach regularnego stosowania

– zawiera wyłącznie naturalne składniki, jakie nie podrażniają skóry oraz kształtują się do wszystkiego rodzaju cery,

– dzięki działaniu, które również likwiduje to już zmarszczki, kiedy również zapobiega tworzeniu nowych, potrafi żyć dawany przez panie małe i stare. Jednym słowem – Perle Bleue jest wyborem, na który warto postawić!

Perle Bleue

Biovelisstabs promocja

Manpride